Strona główna
Lifestyle
Tutaj jesteś

Jakie są zabawy na baby shower?

17 kwietnia 2022 zabawy na baby shower


Czas oczekiwania na urodziny dziecka jest bardzo fascynującym oraz ważnym okresem nie tylko dla rodziców, ale też dla rodziny, znajomych oraz przyjaciół. Warto zaznaczyć, że baby shower jest idealną okazją do tego, żeby spotkać się w kobiecym gronie. Ponadto można porozmawiania o uczuciach, emocjach, obawach, a także radościach przyszłej mamy. Warto zorganizować bardzo interesujące gry oraz zabawy. Powinny one zostać bardzo długo w pamięci wszystkich członków imprezy.

Jak przygotować baby shower?

Jeżeli podjęliśmy decyzję o organizowaniu bociankowego, warto będzie podsumować kilka pomysłów, które powinny z pewnością pomóc nam w planowaniu tego niepowtarzalnego przyjęcia. Należy pamiętać o tym, że baby shower może przybierać wszelakie formy. Typ imprezy będzie zależał od preferencji przyszłej mamy oraz okresu ciąży. Ponadto należy wziąć pod uwagę samopoczucie matki. Warto zaznaczyć, że baby shower zorganizowane zbyt szybko, może nie być do końca udane . Sytuacja wygląda podobnie, jeżeli zaplanujemy je tuż przed porodem. Jeżeli celem jest zorganizowanie bociankowego, to trzeba wcześniej ustalić to, jakie gry oraz zabawy będą przeprowadzane w czasie przyjęcia. Należy pamiętać, że do wielu zabaw potrzeba rzeczy przyniesionych przez uczestników imprezy. W takim przypadku bardzo istotne jest to, żeby poinformować każdą z zaproszonych pań o tym, co należy przygotować. Kobiety z pewnością ucieszą się z tego, iż mogą dać coś od siebie, żeby przyszła mama świetnie się bawiła. Z tego powodu gadżety należy przygotować wcześniej. Dzięki temu wszystko będzie zapięte na ostatni guzik.

Jakie są zabawy na baby shower?

Bardzo popularna jest zabawa w słoik życzeń. Jest to idealny sposób na przekazanie kilku ciepłych słów przyszłej mamie. Tego typu zabawa będzie polegała na tym, iż każda z zaproszonych pań przygotowuje wcześniej dwie małe kartki, na których trzeba napisać swoje życzenia dla przyszłej mamy oraz jej maleństwa. Całość należy umieścić w ładnie ozdobionym słoiku z szerokim wejściem, z którego przyszła mama musi wylosować karteczki. Dzięki takiemu zabiegowi, ciężarna kobieta będzie mieć pamiątkę na całe życie.

Inną ciekawą zabawą jest przewijanie lalek na czas z zasłoniętymi oczami. Jest to świetna gra na baby shower. Nie trzeba się do niej wcześniej odpowiednio przygotowywać. Jeżeli mamy dzieci kochające lalki, to można kilka sztuk od nich pożyczyć. Świetnym pomysłem będzie też poproszenie wszystkich uczestniczek bociankowego o przyniesienie swych lalek z lat dzieciństwa bądź ulubionych zabawek swych pociech. Bardzo przydatne mogą okazać się też małe pampersy, a także stoper bądź telefon, bowiem trzeba mieć coś do mierzenia czasu. Warto też rozważyć zabawę w malowanie brzucha przyszłej mamy. Jest to bardzo popularna zabawa na baby shower. Uczestniczki imprezy przynoszą farby do ciała bądź kosmetyki, z których przyszła mama ma wybrać te, które najbardziej przypadną jej do gustu. Następnie kobiety przystępują do malowania pięknych obrazków na brzuszku przyszłej mamy.

Redakcja deutsch.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

format plakatu
zabawy na baby shower

Jesteś zainteresowany reklamą?

zabawy na baby shower