Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Top 3 kosmetyki dla mężczyzn

26 września 2023 top 3 kosmetyki

Każdy mężczyzna powinien mieć dobrze wyposażoną kosmetyczkę, aby zadbać o siebie. Wystarczy mieć kilka kosmetyków, które pozwolą zawsze zadbać o siebie. Czego nie może zabraknąć w męskiej kosmetyczce? Poznaj top 3 kosmetyki.

Żel do golenia to gwarancja gładkiej twarzy każdego dnia

Podstawowe czynności higieniczne dla mężczyzn to właśnie golenie się, które jest codziennym zabiegiem, wykonywanym rano. Gładka, ogolona twarz to symbol męskości i dbania o siebie. Zarost zazwyczaj rośnie bardzo szybko i poranne golenie to dosłownie konieczność. Dobra maszynka z ruchomymi ostrzami i do tego delikatny, ale skuteczny żel do golenia to podstawa. Codzienna pielęgnacja męskiej skóry z żelem z serii L’oreal Men Expert to czysta przyjemność. Taki żel zapewnia płynny poślizg maszynki po twarzy i jeszcze łatwiejsze golenie. Skóra jest chroniona wtedy przed zacinaniem i podrażnieniami. Ochronna powłoka zmniejsza tarcie i wtedy golenie nawet mocnego zarostu to przyjemność. Aby ułatwić sobie poranne golenie i wykonać je szybko i dokładnie, niezbędne jest zastosowanie dobrego żelu do golenia. Minimalizuje się wtedy ryzyko uszkodzeń skóry. 

Codzienna ochrona przed poceniem się to ważny element higieny

Niezależnie od tego, czy uprawia się czynnie sport czy też nie, ochrona przed poceniem się to konieczność. Zwykłe sytuacje stresowe mogą powodować wzmożone pocenie się, nie wspominając o dużej aktywności fizycznej. Codzienna i skuteczna ochrona przed potliwością jest możliwa, a to dzięki antyperspirantom. Czy wiesz jaki jest dobry antyperspirant dla mężczyzn? Przede wszystkim taki, który jest skuteczny i działa całą dobę. A poza tym taki, który nie zawiera alkoholu, jako głównego składnika powodującego uczulenia. Tylko produkty przetestowane dermatologicznie, będą skuteczne. Antyperspirant kontroluje ilość wydzielanego potu, a także ma składniki bakteriobójcze i substancje zapachowe. Pod wpływem wilgoci na skórze, zmniejszają się pory, co redukuje wydzielanie potu. Jeśli tylko nie zmywa się kosmetyku ze skóry, on dalej działa. Antyperspirant jest zdecydowanie bardziej skuteczny, w porównaniu do dezodorantu i daje widoczne efekty w zmniejszaniu pocenia się. 

Nawilżaj skórę twarzy każdego dnia

Nie tylko kobiety powinny dbać o siebie, ale również mężczyźni wpisują się w nowoczesne trendy pielęgnacji. Jaki jest podstawowy kosmetyk, którego powinno się używać każdego dnia? To oczywiście krem nawilżający, który ma znaczenie nie tylko w przypadku kobiet, ale i mężczyzn. Krem nawilżający powinien łagodzić podrażnienia, nawadniać skórę i zmiękczać naskórek. Cera mężczyzny także jest narażona na szkodliwe czynniki zewnętrzne, takie jak zmienne warunki atmosferyczne i promieniowanie UV, a także codzienne golenie twarzy. To wszystko powoduje, że trzeba ją chronić, aby długo była w dobrej formie. Lekkie formuły kremów, bez alkoholu, testowane dermatologicznie to strzał w dziesiątkę. Taka jest właśnie seria L’oreal Men Expert. Aktywny czynnik łagodzący, który wpływa pozytywnie na naturalną odporność skóry, to także cecha tej serii.

Materiał oznaczony

Redakcja deutsch.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

top 3 kosmetyki

Top 3 kosmetyki dla mężczyzn

26 września 2023

ciemne włosy z refleksami
niebieska farba do włosów

Jesteś zainteresowany reklamą?

niebieska farba do włosów