Strona główna
Uroda
Tutaj jesteś

Najmodniejsze trendy w kategorii paznokcie wiosna

15 grudnia 2020 paznokcie wiosna

Paznokcie to jedna z najważniejszych części kobiecej stylizacji na co dzień i na ważne okazje. Każda kobieta niezależnie od tego czym się na codziennie zajmuje, jaką pracę wykonuje, powinna mieć schludne i zadbane paznokcie. To podstawa by wyglądały one ładnie i efektownie. Takie zadbane paznokcie są bazą do ich dekorowania.

Stylowe paznokcie na wiosnę

Moda tyczy się nie tylko ubrań i obuwia, tyczy się także fryzur i paznokci. Nic więc dziwnego, że o każdej porze roku przychodzi moda na inny rodzaj paznokci. Tyczy się to nie tylko samego koloru czy zdobienia, ale również kształtu paznokci i ich długości. Zanim zacznie się sezon wiosenny warto się zawczasu zapoznać z przyszłymi wiosennymi trendami dotyczącymi stylizacji paznokci.

Kolorystyka i zdobienia

Wiosenne paznokcie przede wszystkim powinny zwracać uwagę kolorystyką i zdobieniami. Najważniejszą kwestią jest to, by paznokcie były pomalowane na kolory jasne, wiosenne, kojarzące się z przyrodą. Z pewnością na wiosnę będą królowały paznokcie malowane na zielono i żółto, bo te kolory najbardziej kojarzą się z tą porą roku. Można również łączyć ze sobą te dwa odcienie, tworzyć różne ciekawe wzory, zawijasy a także stosować naklejki na paznokcie, które są bardzo efektowne i stylowe.

Kształt i długość paznokci

Można zauważyć, że obecnie do łask wracają paznokcie w bardzo naturalnym stylu. Oznacza to, że nie powinny one być zbyt długie i ostro zakończone. Powinny one mieć tradycyjny kształt migdałka a nie kształt kwadratu czy szpicy. Takie paznokcie są delikatne, łagodne i idealnie pasują na wiosenną porę. Paznokcie wiosna powinny więc być naturalnej długości, tak by nie przeszkadzały przy codziennych obowiązkach, powinny być zaokrąglone i delikatnie się prezentować.

Sztuczne paznokcie czy naturalne?

Jeśli mowa o bardzo naturalnych paznokciach, to na pewno dużym zainteresowaniem na wiosnę będą się cieszyć paznokcie naturalne, w żaden sposób nie przedłużane. Ale paznokcie przedłużane żelem czy w postaci hybrydowej, również mogą się prezentować bardzo naturalnie. Wystarczy, że nada się im odpowiednią długość i delikatny kolor. Blade odcienie zieleni, żółty kolor, trochę pomarańczu czy bladego różu na paznokciach, na pewno doda im charakteru a mimo to nadal będą wyglądały schludnie, delikatnie i na pewno modnie.

Nie ważne jak będą przyozdobione paznokcie, ważne by były one zdrowe i zadbane. Dlatego warto już zimową porą zastosować różne odżywki do paznokci, które je wzmocnią, utwardzą i nadają im blasku.

Redakcja deutsch.com.pl

MOŻE CIĘ RÓWNIEŻ ZAINTERESOWAĆ

top 3 kosmetyki

Top 3 kosmetyki dla mężczyzn

26 września 2023

ciemne włosy z refleksami
niebieska farba do włosów

Jesteś zainteresowany reklamą?

niebieska farba do włosów